chainimage-viewing-gallery-for-happy-people در سورنا ، یک محیط کاری دوستانه و صمیمی را تجربه خواهید کرد. ارتباطات در سورنا  سلسله مراتبی نیست. فضای صمیمی و دوستانه بین همکاران و مدیران شرکت حاکم است. در اتاق مدیران به روی همکاران باز است و همیشه می‌توانید از مشورت و همراهی مدیران و همکارانتان برای پیشبرد فعالیت‌ها استفاده کنید.
در فلسفه کسب‌وکار سورنا  همه ذینفعان جایگاه ویژه‌ی خود را دارند. اگربتوانید با پشتکار و علاقه‌مندی مسیر شغلی مورد نظر خود را در سورنا  دنبال کنید، از ثبات کاری خود اطمینان کامل خواهید داشت و می‌توانید با آرامش خاطر، به پیشبرد اهداف و مسئولیت‌های خود بپردازید.

انضباط مالی در سورنا  پشتوانه‌ی انجام تعهدات مالی به مشتریان، کارمندان و سهام‌داران است. پرداخت‌های منظم و بدون تاخیر به کارکنان و سایر خدمات رفاهی درنظرگرفته شده در بسته جبران خدمات سورنا ، بخشی از مصادیق انضباط مالی سورنا   هستند. این انضباط،  تصادفی نیست بلکه ریشه در اعتقاد عمیق ما به کسب‌وکاری مسئولیت پذیر، سالم و شفاف دارد

 stability
 image concept de stratégie marketing (valider / accepter) تنوع فرصت‌های شغلی موجود در سورنا  از یک طرف و فراهم بودن مسیر رشد از سوی دیگر، این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا از همان بدو ورود، مسیر شغلی مورد علاقه خود را تعیین و در راستای آن حرکت کنید.

شما می‌توانید کار خود را از کارشناسی شروع کنید و تا رده شغلی مدیریت رشد کنید. همچنین می‌توانید از یک کارشناس تازه کار، به یک کارشناس متخصص و خبره تبدیل شوید.  بسیاری از مدیران فعلی سورنا ، کارشناسان سابق شرکت بوده‌اند. همچنین، هیات مدیره شرکت‌های زیرمجموعه نیز از بین همکاران انتخاب می‌شوند. بنابراین شما هم می‌توانید با تلاش و پشتکار، در آینده یکی از اعضای تیم مدیریتی سورنا  باشید.

در سورنا ، شما می‌توانید در کنار کار کردن، به توسعه فردی و یادگیری بپردازید. ما در سورنا  دوره‌های آموزشی متنوعی را تدارک دیده‌ایم. از دوره‌های مهارتی فردی تا دوره‌های تخصصی. شما می‌توانید با توجه به برنامه توسعه فردی و شغلی خودتان در این دوره‌ها شرکت کنید.

همچنین، حضور در یک تیم حرفه‌ای و کار کردن در کنار افراد متخصص، فرصت یادگیری شما را افزایش می‌دهد. هنگام ورود به سورنا ، یکی از همکاران با تجربه و متخصص، نقش مربی یا منتور را برای شما ایفا خواهد کرد تا هر آنچه را که نیاز است بدانید، به شما منتقل کند. همچنین در دوره های آموزشی متناسب با شغلتان نیز شرکت خواهید کرد.

 205
 5325687-diagram-of-healthy-life

بسیار مهم است که شما در کنار کار، برای سلامتی خود نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شوید. تلاش ما این است که با فراهم کردن تسهیلاتی در این زمینه، همکاران را به مراقبت از سلامتی خودشان تشویق کنیم. ارائه کارت‌های ورزشی جهت استفاده از سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی، این فرصت را فراهم می‌کند تا همکاران به سایر ورزش‌های مورد علاقه خود را دنبال کنند. همچنین برگزاری سفرهای گروهی نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در کنار کار، محیط مفرح و شادی را برای خانواده ما فراهم می‌کند.