فروش محصولات Quantum

فروش محصولات Quantum

شرکت Quantum در سال 1980 تاسیس گردید و از سال 1994 فعالیت خود را روی تجهیزات ذخیره‌سازی نوارمغناطیسی و از سال 2002 در زمینه تهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر دیسک آغاز کرد. این شرکت، یکی از پیشگامان فناوری ایجاد بایگانی اطلاعات الکترونیکی با بازدهی و سرعت بالا می‌باشد.

شرکت Quantum یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید تجهیزات و سیستم های ذخیره سازی داده می باشد که اقدام به تولید tapeها ودیسک های ذخیره ساز می نماید. این شرکت تولید دیسک های ذخیره ساز خود را به شرکت های دیگری واگذار نموده و هم اکنون بر روی تولید ذخیره سازهای یکپارچه متمرکز شده است شرکت امن پردازان سورنا با برخورداری از کارشناسین زبده توانایی تامین، نصب و راه اندازی این تجهیزات را دارا می‏باشد.شرکت امن پردازان سورنا با برخورداری از کارشناسین زبده توانایی تامین، نصب و راه اندازی این تجهیزات را دارا می‏باشد.

شرکت Quantum برای تهیه نسخه پشتیبان مبتنی بر نوار مغناطیسی محصولات Scalar i40/80 را برای سازمانهای کوچک و متوسط و محصولات i500 و i6000 را برای سازمانهای بزرگ عرضه نموده است. این دستگاه ها بسادگی قابل نصب و پیکربندی بوده، با افزایش ظرفیت به آسانی مدیریت می ‌شوند.

فناوری iLayer برای مدیریت و پایش این تجهیزات بکار برده می شود که با داشتن  ارتباط کاربری مناسب، در هزینه های راهبری و نظارتی دستگاه صرفه جویی می‌نماید.

در طراحی این تجهیزات الزامات امنیتی لازم در نظر گرفته شده است. همه مدل‌ها از پروتکل‌های رمزنگاری برخوردار می‌باشند، بنحوی که از اطلاعات کاربران حتی در خارج از محیط فیزیکی سازمان محافظت می‌شود.

تجهیزات ذخیره سازی کوانتوم i40 و Scalar i80 به نرم‌افزار iLayer کوانتوم مجهز می‌باشند و در کلاس خود، بهترین امکانات مدیریتی و نظارتی را فراهم می‌آورند. این نرم‌افزار که هم اکنون به بیش از پنجاه هزار کتابخانه اسکالار کوانتوم انتقال یافته، قادر است عملیات مدیریت کتابخانه را تا بیش از ۵۰% تسریع‌کند. رابط بسیار ساده iLayer هزینه­های کسب و کار را کاهش می‌دهد زیرا حضور تمام وقت یک پرسنل فنی را برای کنترل روان بودن و صحت عملیات کتابخانه، برطرف می­سازد. iLayer برای مدیریت و پایش این‌تجهیزات به‌کار برده‌می‌شود که با‌داشتن  ارتباط کاربری مناسب، در هزینه‌های راهبری و نظارتی دستگاه صرفه‌جویی می‌نماید.

محصولات Quantum Scalar  قادرند نوارهای ذخیره داده را بصورت NAS ساماندهی نمایند. همچنین مدیریت و دسترسی به آرشیو داده­ ها را با‌شیوه­های متنوع و نوین ممکن ­سازند. با استفاده از دستگاه‌های Scalar امنیت سطح‌بالا و موردتایید نهادهای‌ دولتی با قوی­ترین استاندارد رمزگذاریAES 256-bit
را در اختیار خواهید داشت.

شرکت Quantum یکی از معتبر ترین شرکت ها در امر مدیریت ذخیره سازی اطلاعات می باشد که از سال ۲۰۱۰ تا کنون بصورت مداوم برترین ارائه کننده محصولات Backup و َArchive انتخاب شده و جایزه Award را بخود اختصاص داده است . این شرکت که از سال ۲۰۰۴ تا کنون تجهیزات Backup و Archive را ارائه می نماید محصولات را در ۲ لایه مبتنی بر دیسک و مبتنی بر Tape معین نموده است .

محصولات quantum

کیفیت محصولات مبتنی بر نوار مغناطیس ( Tape ) شرکت Quantum در بسیاری از مراکز داده محرز گردیده است به نحوی که در سالهای گذشته بصورت متوالی جوایزی را بخود اختصاص داده است .تجهیزات مبتنی بر Tape با توجه میزان reliability بالای آن ، خرابی بسیار کم این محصول ، سرعت بالا در زمان انتقال اطلاعات و قیمت رقابتی آن یکی از مواردی است که بسیار قابل توجه مراکز داده قرار گرفته است .

این سری محصولات که با نام سریScalar در بازار شناخته می شود با اتصال از طریق درگاه F.C و همچنین قابلیت توسعه تعدد درایو ها .. کاربر را بصورت کاملا شناور در انتخاب دستگاه همراهی می نماید. این سری از محصولات با تکیه بر تکنولوژی iLayer بار کنترلی کاربران را بشدت کاهش داده و کمک شایانی به بر طرف سازی ایراد های احتمالی در سیستم می نماید . تمامی محصولات این رده ، با نگاه توسعه پذیری و همچنین افزایش سرعت بر پایه نیاز مشتری طراحی و روانه بازار گردیده است . لازم به ذکر است استفاده از هر محصول مبتنی بر نیاز کاربر بوده و می بایست پارامتر های زیادی را در این مقوله در نظر گرفت .

در ذیل سری محصولات حوزه تامین این شرکت آورده شده است

AEL500 StorNext Archive Artico Archive Gateway Brocade Switches
DXi4500 DXi4700-Series DXi5500
DXi6500 DXi6800 DXi6900-Series
DXi V-Series DXi8500 DXi7500
Lattus Object Storage NDX-8 Series NAS QXS Hybrid Storage
Scalar 50 Libraries Scalar 10k Libraries Scalar i3 Libraries
Scalar i6 Libraries Scalar i40/i80 Libraries Scalar i500 Libraries
Scalar i2000 Libraries Scalar i6000 Libraries StorNext G300 Products
StorNext Pro Foundation StorNext Metadata Appliances (M330/M660) Xcellis Workflow Director

 

شرکت امن پردازان سورنا با توجه به امکان واردات بدون واسطه فروش محصولات Quantum و دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص حوزه نصب و فروش محصولات کوانتوم می‌باشد

فروش محصولات Quantum