فروش محصولات Lanner

فروش محصولات Lanner

شرکتLanner  در سال 1986 در کشور تایوان تاسیس شد و یکی از پیشگامان جهان در زمینه طراحی ، مهندسی و تولید سخت افزارهای  مربوط به تجهیزات پیشرفته در حوزه شبکه و رایانه های صنعتی می‌باشد.
رایانش ابری و افزایش روز افزون حجم و سرعت انتقال اطلاعات در شبکه های ارتباطی باعث افزایش ترافیک داده ها و حجم کاری عظیم بر روی تجهیزات شبکه شده است و این خود به معنای افزایش بد افزارها ، ویروس ها و دیگر مخاطرات امنیتی شده است. بنابر این ارائه دهندگان سرویس های تحت وب و صاحبان زیرساخت های شبکه نیازمند نسل جدیدی از تجهیزات شبکه با کارایی و توان عملیاتی بسیار بالا هستند تا با کمک آنها فایروال ها  و دیگر تجهیزات امنیتی را تولید و به منظور پایش و بازرسی عمیق ، کامل ، هوشمند و سریع بسته های اطلاعاتی مورد استفاده قرار دهند.

با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه تولید و ارائه Network Appliance از پیشگامان و نوآوران این صنعت می‌باشد. بر اساس گزارش موسسه  Gartner در حال حاضر 46 شرکت  در زمینه تامین فایروال، UTM و تجهیزات شبکه های بی سیم و با سیم در دنیا مشغول به فعالیت می‌باشند که 39% آنها از سخت افزارهای تولید شده توسط کمپانی Lanner استفاده می کنند.

Lanner  در سال 2017 موفق به فروش بیش از دو میلیون دستگاه Network Appliance در سطح دنیا شده است که این خود نشان از توان بالای این کمپانی در این زمینه می‌باشد.این کمپانی برای سه سال متوالی ، از سال 2015 تا کنون، موفق به دریافت 5 جایزه تعالی سازمانی در کشور تایوان شده است.

 

شرکت امن پردازان سورنا

با توجه به امکان واردات بدون واسطه این محصولات و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه فروش محصولات Lanner امکان طراحی با توجه به توپولوژی شبکه هر سازمانی و پیاده سازی تمامی تجهیزات Lanner را به همراه پشتیبانی به مشتریان خود ارائه می نمایند.

 

 

فروش محصولات Lanner