فروش محصولات جونیپر

فروش محصولات جونیپر

شرکت جونیپر یک شرکت چند ملیتی می باشد که در زمینه ی تولید محصولات شبکه نظیر مسیریاب ها، سوییچ ها، ادوات امنیتی، نرم افزارهای مدیریتی و همین طور تکنولوژی شبکه تعریف شده بر پایه نرم افزار (SDN) فعالیت می کند. محصولات این شرکت خصوصا تجهیزات مرتبط با لبه ی شبکه دارای طرفداران زیادی می باشد.

امروزه شرکت Juniper از بیش از 1400 ارگان دولتی در سرتاسر دنیا و 10 شرکت برتر مخابراتی پشتیبانی فنی می کند.از معروف ترین مشتری های این شرکت میتوان به Samsung ، Verizon و China Mobile اشاره کرد.

محصولات نرم‌افزاری

سیستم عامل Junos OS مهمترین محصول نرم افزاری این شرکت است که در روتر های این شرکت استفاده میشود. Junos توضیعی ازFree-BSD  است که به واسطه وجود SDK توانایی بالایی در شخصی سازی برای شرکای این شرکت دارد. از دیگر مزایای این سیستم عامل، میتوان به طراحی ماژولار آن اشاره کرد که باعث می شود هر پردازش کاملا جدا از دیگر پردازش ها باشد.

محصولات سخت‌افزاری

در حال حاضر این شرکت روترهای خود را در رده های مختلفی مانند سری T (روترهای هسته)، سری MX (روترهای لبه)، سری M، سری PTX و سری ACX تولید می کند. سوییچ های این شرکت نیز در رده هایی مانند EX و QFX و همین طور اکسس پوینت ها تولید می شود. سری محصولات شناخته شده ی SRX نیز فایروال ها و محصولات امنیتی این شرکت می باشند. محصولات این شرکت از سیستم عامل خاص Junos استفاده می کنند. انطباق این سیستم عامل با سرویس های ارائه شده توسط این تجهیزات از عوامل استقبال مشتریان از این محصولات می باشند. محصولاتی که توسط شرکت جونیپر ارائه می شوند و توانایی نصب و راه اندازی توسط شرکت امن پردازان سورنا را دارا می باشند در زیر آورده شده اند

 

ACX Series Juniper Identity Management Service SRX5800 SRX3600  SRX110
Security Director Junos OS QFX Series SRX4000 SRX1400
Service Insight Junos Traffic Vision PTX Series SRX4600 SRX1500
Secure Analytics Junosphere NFX Series SRX5400 SRX220
EX Series MX Series SRX550 SRX300
CTP Series JSA Virtual Appliance SRX5600 SRX3400

 

معرفی چند محصول پرفروش شرکت Juniper

 

T4000 Core Router

T4000 Core Router

  • دارا بودن سرعت خط 84 Tbps در حجمی به ابعاد نیمی از رک
  • پشتیبانی 208 پورت 10GbE یا 16 پورت 100GbE
  • پایداری بالا

 

EX9200 Switch

EX9200 Switch

  • دارا بودن سرعت خط 84 Tbps در حجمی به ابعاد نیمی از رک
  • پشتیبانی 208 پورت 10GbE یا 16 پورت 100GbE
  • پایداری بالا

شرکت امن پردازان سورنا با توجه به امکان واردات بدون واسطه این محصولات و با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص در حوزه فروش محصولات جونیپر امکان طراحی با توجه به توپولوژی شبکه هر سازمانی و پیاده سازی تمامی تجهیزات Juniper را به همراه پشتیبانی به مشتریان خود ارائه می نمایند.