خرید محصولات شرکت HPE - امن پردازان سورنا

شرکت دانش بنیان امن پردازان سورنا دارای تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص امکان تأمین، نصب و فروش بدون واسطه

محصولات HP را دارد.

 

خرید محصولات شرکت HPE - امن پردازان سورنا

 

محصولات HP

شرکت HPE  یکی از شرکت های بزرگ و چند ملیتی در زمینه فنواری اطلاعات می باشد که در حال حاضر در بسیاری از حوزه‏های کامپیوتری از رایانه های قابل حمل و تلفن های هوشمند گرفته تا تجهیزات شبکه ای فعالیت دارد. شرکت امن پردازان سورنا با بهره‏ مندی از کارشناسین زبده توانایی تامین، نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه ای این شرکت را دارا می‏باشد.

سرورهای HP همواره جزء پرفروش ترین محصولات بوده و از جمله این زیرساخت ها محسوب می گردد. این سرورها به همراه مجموعه ای از ابزارهای مختلف برای مدیریت، ذخیره سازی اطلاعات و تجهیزات جانبی، قابلیت ارائه سرویس های مورد نیاز برای سازمان ها و محیط های کاری با کیفیت فوق را دارا می باشند. سرورهای رده Proliant به سه گروه Rackmount و Tower و Blade تقسيم شده اند. سرورهای Tower و Rackmount در مدل های ۱۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ ارائه شده لست. در ادامه به معرفی هر گروه از سرورهای سری Proliant می پردازيم.

 

محصولات HP گروه ( Rackmount (DL

سرورهايی با سايز متوسط هستند كه قابليت انعطاف و مديريت پذيری بالايی دارند. هم چنين برای محيط هایی با تعداد زياد سرور مناسب هستند و جهت استفاده بايد داخل رك قرار گيرند. در بخش های مختلف از جمله سايت ها، ديتا سنترها و … مي توان از این مدل سرورHP استفاده نمود.

خرید محصولات HP - خرید سرور HP DL - امن پردازان سورنا

محصولات HP گروه (Tower (ML

بهترین مزیت این سری از محصولات HP عدم وابستگی آن ها به رک بوده و می توانند در شرکت های معمولی و کوچک سولشن های مناسبی باشند. البته در صورت نياز می‌توان اين سرورها را داخل رك نیز قرار داد.

خرید محصولات HP - خرید سرور HP ML - امن پردازان سورنامحصولات HP گروه (Blade (BL

گروه سرورهای Blade كه حالت تيغه‌ای دارند، به صورت كاملا فشرده و ماژولار طراحی شده اند. نحوه قرارگيری اين سری از محصولات HP در رك به صورت مجموعه ای بوده و تعداد ۸ يا ۱۶ عدد از آن ها در محفظه های مخصوصی با عنوان C7000 و C3000 قرار گرفته و داخل رك نصب می‌شوند.

قابليت انعطاف بالا و ساختار متفاوت، موجب كاهش هزينه های ديتا سنترها و بالا رفتن كيفيت سرويس دهی شده است.

خرید محصولات HP - خرید سرور HP Blade - امن پردازان سورنا